צוות רופאים , ד"ר מוראד חטיב וד"ר עלאא סלטי ניגשים בצורה ייחודית
לכל מקרה ומקרה
הפילוסופיה שלנו מבוססת על פתרונות ארוכי טווח לטיפול עם תוצאה צפויה ובלתי מתפשרת.
בעזרת ידע והשתלמויות בשוויץ ובאוניברסיטת תל-אביב, ד"ר עלאא סלטי וד"ר מוראד חטיב הפכו לצוות מקצועי ביותר בכל תחומי רפואת השיניים המודרנית. וכן גם אופן ביצוע שירותיהם הרפואיים.
רק לאחר בדיקות יסודיות הכוללות צילומים ובדיקות מתקדמות, המתבצעות באמצעות ציוד ומכשור חדש ומודרני, בונה צוות המרפאה תוכנית מלאה המותאמת באופן הכי מדויק למטופל. 

עם התקדמות וחידושים בתחום רפואת השיניים, ד"ר עלאא סלטי וד"ר מוראד חטיב, גם מתקדמים באופן ביצוע עבודתם ורוכשים את הציוד והשיטות המודרניות לטיפולים. צוות הרופאים מקפידים לעבור את הקורסים והשתלמויות בתחום רפואת השיניים הכללית, כמו:
* קורסים להשתלת שיניים מודרנית ב"שוויץ" ובאוניברסיטת תל-אביב.
* קורסים באיסתטיקה דנטלית למתן חיוך מושלם.
* קורסים לטיפולי שורש בשיטות החדשות ביותר .
* קורסים לניתחוי חניכיים ועקירת שיני בינה כלואות .
* קורס לטיפולים בעזרת גז צחוק .
* קורסים בשיטות טיפול בחולה הסיסטמי.
* דר' עלאא ו דר' מוראד חברי ההסתדרות לרפואת השיניים.
* דר' עלאא ו דר' מוראד חברי העמותה לרופאי השיניים הערבים . 

לנוחות הפציינטים של המרפאה דאגו צוות הרופאים למכון רנטגן אשר נמצא  במרפאה. במכון זה ניתן לבצע את כל הצילומים הנדרשים הכללים בין היתר צילום פנורמי של הפה. דבר נוסף ששמו עליו דגש צוות הרופאים שלנו, הוא ניקיון וסטריליזציה. מרפאתנו מצוידת במכשור סטריליזציה מתוחכם וממוחשב שמשתמשים במחלקות הכירורגיה בבתי חולים.

בנוסף, אי אפשר לא להתייחס לאווירה הנעימה במרפאה. מרפאה יפה ומודרנית בתוך קניוןMax (אורות). חדר המתנה מצויד בטלוויזיה (כבלים), פינת ישיבה, אקווריום עם דגי נוי מרתקים. שני חדרי טיפולים מוכנים ומבוססים בציוד ומכשור חדש ומודרני  לתת למטופלים שלנו  דיוק ואיכות עבודה. אחד החדרים מאורגן לטיפול בילדים. עיצוב החדר מרגיע ביותר , בצבעים בהירים, ציורים משמחים, טלויזיה עם ערוצי הילדים. וכל זה כדי לגרום לילדיכם מקסימום רוגע ונחת.

בזכות מקצועיותם, שירות האמין ואיכותי של צוות המרפאה הכולל סייעות מסורות, הוכנסה מרפאתנו למסגרת סל השירותים של קופת חולים כללית .  מרפאת שיניים של: דר' מוראד חטיב ודר' עלאא סלטי טלפון: 04-63-60798 טל. נוסף: 04-62-65724 פקס: 04-62-60-241
Copyright © 2007-2021 Almir Internet Solutions. All rights reserved.
  אלמיר בניית אתרי אינטרנט , רדאיקס אחסון אתרים