אודות מרפאת השיניים
למה המרפאה שלנו?
על מנת לתת לפציינטים שלנו את מירב האיכות, חשוב לנו להקפיד על רמת השירות והתנאים במרפאה.
 
מרפאתנו יפה ומודרנית בתוך קניון Max  (אורות), בעלת  חדר המתנה מצויד בטלוויזיה (כבלים), פינת ישיבה, אקווריום עם דגי נוי. שני חדרי טיפולים מצויידים במכשור חדש ומודרני לתת למטופלינו דיוק ואיכות עבודה.  אחד החדרים מאורגן לטיפולים מורכבים, כמו ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים, השתלות עצם וטיפולים אסטטיים שונים, והחדר השני מיועד לטיפול בילדים. עיצוב החדר מרגיע ביותר , בצבעים בהירים, ציורים שמחים, טלויזיה עם ערוצי הילדים. וכל זה כדי לגרום לילדיכם מקסימום רוגע ונחת.  לנוחות הפציינטים של המרפאה דאגו צוות הרופאים למכון רנטגן אשר נמצא במרפאה. במכון זה ניתן לבצע את כל הצילומים הנדרשים הכללים בין היתר צילום פנורמי של הפה.  


סטריליזציה
סטריליזציה דבר חשוב מאוד במרפאת שיניים! המרפאה שלנו מצויידת במיכשור סטריליזציה מתוחכם וממוחשב שמשתמשים במחלקות הכירורגיה בבתי חולים. כל המכשירים לשימוש חוזר עוברים כמה שלבים עד שהם מגיעים מחוטאים ומעוקרים לחדר הטיפולים. הכלים עוברים שני שלבים של חיטוי ועיקור : בשלב הראשון הכלים עוברים שטיפה וחיטוי בחומר חיטוי חזק שמשמיד רוב החידקים , ובשלב השניעוטפים את הכלים בשקיות חיטוי מאושרות ממשרד הבריאות ומכניסים אותם לתנור סטריליזציה ממוחשב בחום של 135 מעלות צלזיוס כך שכל החיידקים מושמדים.

צילום רנטגן דגיטלי
צילומי השיניים נחוצים לאיבחון וטיפול בעששת, מחלות חניכיים, אבצסים, גידולים ושיניים כלואות. צילומי השיניים עוזרים גם בגילוי וטיפול בבעיות עוד לפני שהפכו לרציניות ומזיקות. במרפאה שלנו יש מכשיר רנטגן פנורמי דגיטלי וסורק לפלטה פוספורית שמבטים נוחות למטופל וגם מקטינים באופן משמעותי את כמות הקרינה אליה חשוף המטופל בזמן הצילומים .המיכשור מציג את השיניים על מסך טלויזיה בתוך שניות אחדות ובאיכות מעולה.

מצלמה אינטרה אוראלית( פנים הפה):
מצלמה אינטרה אוראלית מאפשרת למטופלנו לראות בצורה ברורה ומדויקת את התמונה של הפה, החניכיים והשיניים, ועוזרת לנו לאבחן בצורה נכונה את מצב פיך. המצלמה מגדילה את השינים ימאפשרת לראות התמונה על מסך טלויזיה גדול. 

מכשירים מתוחכמים לטיפולי שורש
מכשירים דגיטליים ( סנסורים) המתקדמים ביותר שמודדים את אורך תעלות השן בצורה מדויקת. מודדי תעלות השן רגישים עד ל 0.1 מ"מ מאורך התעלה , דבר שמאפשר ביצוע טיפולי שורש מדויקים ומפחית את תופעות הלוואי .

פזיודיספנסר
מכשיר  להשתלת שיניים, מתאים לכל סוגי השתלים  ולכל סוגי העצם , אפשר להתאים את המהירות  לפי הצורך , המכשיר המתוחכם מאפשר  השתלת שיניים , פעולות  כירורגיות בעצם וגם אפשר להשתמש בטיפולי השורש. המכשיר נותן נוחות  לרופא ולמתרפא.

מכשיר הלבנת שיניים
מכשיר ההלבנה  מסוג ZOOM  , המכשיר בעל אור  מיוחד וחזק שמזרז את  ההלבנה  ומסייע לקבל יותר בהירות בשיניים.

מרפאת שיניים של: דר' מוראד חטיב ודר' עלאא סלטי טלפון: 04-63-60798 טל. נוסף: 04-62-65724 פקס: 04-62-60-241
Copyright © 2007-2021 Almir Internet Solutions. All rights reserved.
  אלמיר בניית אתרי אינטרנט , רדאיקס אחסון אתרים